KANOĞLU KAPORTA BOYA 1977 yılında Samsun Cedit mahallesinde merhum Fahrettin KANOĞLU tarafından kurulmuş olup Salih Kadir KILIÇ tarafından özverili çalışmalarıyla 2007 yılından itibaren KANOĞLU OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

1500 Metrekare üzerinde kurulu olan fırınlı boyahanemiz, kaporta, mekanik işlemleri için geniş çalışma alanımız da 15 personelimiz ile kusursuz hizmetin deneyimini müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Ayrıca müşterilerimiz için 7/24 yol yardımı, ikame araç ve çekici hizmeti de tarafımızdan verilmektedir.

MİSYONUMUZ ;
Kanoğlu Otomotiv Ltd. Şti. Oto kaporta boya, tamir bakım ve yedek parça sektöründe güven ve kalitede maksimum seviye de hizmet anlayışı ile müşterilerimize her zaman en çeşitli mekanik tamir ve bakım, kaporta boya-tamiri, expertiz  ve oto yedek parça firması olarak sorunsuz ve eksiksiz hizmet vermeyi amaçlar.
Araçlarınızın tüm bakım ve onarım ihtiyaçları için sektöründe kaliteli ürün, kusursuz hizmet, hızlı servis, yedek parça’da eksiksizlik ve uygun fiyat ilkelerini benimseyerek müşterilerine daimi kalıcı hizmetler sunmak olarak belirlemiştir..

VİZYONUMUZ ;
Kaliteli hizmetten ödün vermeden, tüm bilgi ve tecrübelerimizi sürekli günümüz teknolojisi ile güncelleyip, bir çok farklı modelde araç sahiplerini daima mutlu etmenin yanında her zaman biraz daha fazla müşteri memnuniyetine fayda sağlayacak olumlu adımları atmak..